עמותת חבר לי | כלבים וחתולים לאימוץ

עמותת חבר לי היא עמותה לאימוץ כלבים, שהוקמה בינואר 2006 ופועלת בשיתוף פעולה יחודי עם השירותים הוטרינרים של גוש דן בצומת מסובים.
פעילות העמותה הן פועה הורוביץ, דינה בר, נטע ברוק, מוניק רון, שיר יוסף, נטלי זגדון, שובל גלעד ועוד מתנדבים נאמנים.
מאז הקמתה מצאה העמותה בתים טובים לכ-2500 כלבים שהיו אמורים לסיים את חייהם בצורה שונה.

צוות עמותת חבר לי

איך הגעת לאתר שלנו?







סה"כ הצבעות: 136

מטרת העמותה

לחלץ את הכלבים בעוד מועד ולשכנם בפנסיונים שונים עד למציאת בתים מאמצים הולמים לכולם.
מטרה נוספת של העמותה היא לפתח וליישם דרכי חשיפה ייחודיות כדי לקרב בין המשפחות, המחפשות לאמץ כלב\ה, לכלבים עצמם. התאמת הכלב למשפחה נעשית ביסודיות, בקפידה וביחס אישי, הממשיך גם אחרי האימוץ.
*כלבי העמותה כולם בעלי שבב אלקטרוני, מחוסנים בחיסון כלבת ומשושה, הנקבות מעוקרות והזכרים מסורסים. האימוץ כרוך בתשלום מסובסד עבור עיקור\סירוס וחיסון כלבת ומשושה.
*כל פעילי העמותה עובדים בהתנדבות ושכרם הוא הסיפוק שבמציאת בתים טובים לכלבים ובקריאת מכתבי התודה שאנחנו מקבלים ממשפחות מאמצות.

מתנדבות העמותה הפעילות הן:פועה הורוביץ, דינה בר, נטע ברוק, רעות אבו, לילי קוזמו, שלומית מילוא, שובל גלעד, שיר יוסף, נטלי זגדון, מוניק רון ועוד.

שעות פעילות וימי אימוץ

אנו פעילים בכל ימות השבוע בכלביית השירותים הוטרינרים של גוש דן בצומת מסובים. בנוסף, בכל ימות השבוע ניתן לאמץ כלבים בפנסיונים שונים עימם פועלת העמותה בשיתוף פעולה או לאמץ ישירות מהמשפחות האומנות של העמותה. חובה לתאם מראש עם פועה-0507548187 או דינה-0542030203
לידיעת המבקרים באתר, כל יום שישי מתקיים יום אימוץ בשירותים הוטרינרים של גוש דן שבצומת מסובים, בין 9 וחצי ל-11 וחצי. כדאי להתקשר לפני שמגיעים.

פעילי העמותה מומחים בשידוך בין כלבים למשפחות מאמצות\אומנות ושמחים תמיד לעזור בסבלנות ובליווי צמוד בתקופה הראשונה.

בואו לאמץ כלב או להיות משפחה אומנת לאחד החמודים שלנו, כדי שלא יעברו את החורף הקר בכלבייה!!!

דרכי הגעה למחלקה הוטרינרית גוש דן

* מגהה דרום - יורדים בצומת מסובים לכיוון תל אביב, עוברים את דור אלון וכ-50 מטר אחרי תחנת הדלק יש תחנת אוטובוס. מטרים ספורים אחרי התחנה יש ירידה ימינה לכביש צדדי. נוסעים עד סופו ובצומת ה-T פונים שמאלה.
* מגהה צפון - בצומת מסובים פונים ימינה לכיוון תל אביב, נוסעים לאט ומיד אחרי תחנת האוטובוס פונים ימינה לכביש צדדי. נוסעים עד סופו ובצות ה-T פונים שמאלה.
* מדרך לוד - עושים סיבוב פרסה בצומת מסובים, עוברים את תחנת הדלק דור אלון ומיד טחרי תחנת האוטובוס הראשונה, פונים ימינה לכביש צדדי. נוסעים עד לצומת T ופונים שמאלה.
* מצומת סביון - נוסעים לכיוון תל אביב, עוברים את צומת מסובים (יש תחנת דלק דור אלון מימין) ובתחנת האוטובוס יורדים ימינה לכביש צדדי. נוסעים עד הסוף ובצומת ה-T פונים שמאלה. המבנה יהיה בצד שמאל.

צרו קשר ותדעו מתי יתקיים מפגש האימוץ הבא

פועה 050-7548187
דינה 050-2204784
טופס יצירת קשר

חדשות ואירועים