המתנדבים שלנו

יעל קלר

שמי יעל קלר, אני מתנדבת בכלביה מזה 5 שנים. מלווה את העמותה והכלביה בהתנדבות פיזית בכלביה, בעזרה במדיה, בגיוס מתנדבים, ובלוגיסטיקה כפי יכולתי.
תמיד אני מגיעה לכלביה בציפייה וחיוך ויוצאת עם סיפוק גדול משם. כל כלב והסיפור המיוחד שלו שנוגע ללב. שמחת הכלבים בגינות הכלבים ובטיולים האישיים איתנו המתנדבים, וכשרואים אותם עוברים את תהליך השיקום ואימוץ לבית חם, אין מרגש מזה. הקשר עם הכלבים הופך להיות אישי, מחבק ואוהב ומכלבים נטושים, מתוסכלים וחסרי בית, הם הופכים ליצורים שמחים, אסירי תודה ומחזירי אהבה כפליים, שלבסוף מגיעים לבית חם משלהם. אני ממליצה בחום להצטרף למשפחת חבר לי ולהתנדב איתנו. זוכים בהנאה עם הכלבים, בחברים חדשים מתנדבים, עושים פעילות גופנית למי שמגיע הרבה, ויותר מהכל מקבלים סיפוק גדול, ערך ומשמעות.. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

מור אייזנר

מור אייזנר – התחלתי את ההתנדבות כדי לעזור לכלבים להתרגל לחיים בבית ולהציע להם מקום ביניים מחוץ לכלוב. אחרי זמן קצר התברר לי שהתענוג כולו שלי. הבית התמלא צחוק, משחק, הרבה טיולים והרבה חברים חדשים. אני תמיד רגועה כי העמותה מלווה בכל התהליך ובמה שצריך ואני לא מרגישה אף פעם לבד. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

ליה גור

ליה גור – הכלבייה מהווה לכלבים את הבית החם *הזמני*, ומי שקובע אם הבית יהיה חם או לא; הם המתנדבים. הכלבים מרגישים פתאום, מה זה בני אדם שאוהבים אותם, הם מרגישים מה זה להיות במקום טוב ודואג, ולא ברחוב. ההתנדבות תורמת לי כל דקה ודקה! הסיפוק הענק בלעזור ליצור חסר ישע, למצוא לו את הבית הטוב והמתאים ביותר עבורו, זה לדעת שאני כאן בעולם, ועושה משהו חשוב ואמיתי. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

סוזן נחמן

סוזן נחמן – הרבה מתנדבים מגיעים כדי לטייל עם הכלבים ולשחק איתם, אך ישנן הזדמנויות רבות להשתמש בכישורים מיוחדים אחרים בכלביה. בהתאם לגיל המתנדב/ת, ניסיונו/ה ומצבו/ה הפיזי, המתנדבים – בגילאים 18 עד מעל 70, יכולים לסייע במגוון דרכים! יש לנו צוות אימוצים, צוות מדיה חברתית, מטיילים, ״טבחים״ שמכינים הפתעות לכלבים, מתנדבים שעוזרים בקליניקה, מאלפים מוסמכים שתורמים מזמנם, ועוד.
הדאגה לצורכיהם של ״חברינו הפרוותיים״, היא משימה המעניקה הרבה מאד סיפוק.
אני ממליצה מאד על התנדבות בכלבייה, במיוחד עבור אזרחים בפנסיה. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

נטע ברוק

נטע ברוק – אין מילים לתאר כמה זה כיף להיות מוקף באנשים טובים שרק רוצים לעשות כמה שיותר למען מישהו אחר. זה ממלא ומוסיף ניצוצות ורודים לעולם שלא תמיד מחייך אלינו.
למי שמחפש לתת מעצמו, בעמותה אפשר לעשות המון וכמה שרק רוצים! לטייל עם הכלבים, לעזור בכלביה ובימי אימוץ, להסיע לאן שרק צריך, להתאים את הכלבים למאמצים ראויים, לעשות אומנה, לגייס תרומות (אם זה שמיכות, מזון, ציוד או כסף), להיות בקשר עם מאמצים, לצלם, ליזום אירועים ועוד ועוד. אין ספק שהפעילות בעמותה מעניקה לי תחושת משמעות וסיפוק. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

ניצן קוך

ניצן קוך – ההתנדבות נותנת לי את האושר והסיפוק הגדול ביותר. זהו מקור האנרגיה שלי והשקט שלי ואפילו כעת שעברתי לתל אביב אני דואגת להגיע לכלבייה מס' פעמים בשבוע. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

קרן רסוף

קרן רסוף – להיות עם הכלבים ולעבוד איתם זו עשייה מספקת מעל לכל דבר אחר שעסקתי בו בעבר. כל יום בכלבייה ממלא אותי באושר, צחוק והמון אהבה. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

נעמה גוטמן זכאי

נעמה גוטמן זכאי – ההתנדבות גורמת לי להרגיש שאני עוזרת לסלול לכל כלב את הדרך לחיים טובים במשפחה אוהבת. התחושה הזו שאת עוזר להציל חיים של כלב, בין אם על ידי מציאת בית או על ידי טיול ואילוף- היא תחושה שאין לה תחליף. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

דורין הרשקוביץ

דורין הרשקוביץ – במהלך ההתנדבות שלי אני משתדלת לתת כמה שיותר חום ותשומת לב לכלבים. הם רק מחכים למישהו שיבוא וייתן להם אהבה, ובתמורה, הם מחזירים כפליים!! ממליצה לכולם לבוא ולהכיר את המלאכים שלנו, אני בטוחה שגם אתם תגלו כמה שהם מדהימים ❤ בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

שני כץ

שני כץ – אין דבר שיותר ממלא את הלב מכשכוש הזנב של הכלב שהגעתי להוציא מהכלוב לטיול, מהאהבה האינסופית והליקוקים. יום אחד אוכל להגיע לכלביה יום ביומו. עד אז, אני שואבת סיפוק גם מעזרה בפרסום הכלבים כחלק מצוות המדיה של עמותת ״חבר לי״. כל כלב שמוצא משפחה לכל החיים הוא אושר גדול! הידיעה שעכשיו יש עוד משפחה שהיום שלה מלא בכירבולים, משחקים, כשכושי זנב וליקוקים משמחת אותי מאד. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

יעל נורמן

יעל נורמן – בזכות המתנדבים, הכלבים מקבלים המון חום, אהבה ופינוקים. הם נהנים מטיולים מחוץ לכלוב ומתרגלים לחברת בני אדם. הם לומדים לבטוח בנו וכך קל יותר לאמץ אותם. אני נהנית מכל רגע עם הכלבים ומקבלת מהם המון חום ואהבה בחזרה. יש תחושת סיפוק עצומה בייחוד כשמוצאים להם בית טוב. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

אמילי לנדאו ז״ל

שמי אמילי לנדאו. התחלתי להתנדב בכלביה לפני שנתיים וחצי, אחרי שכלבי האהוב לואיס מת בשיבה טובה. לא יכולתי לאמץ כלב באותו שלב אבל המוות של לואיס השאיר חור גדול בליבי וחיפשתי דרך לעזור לכלבים אחרים. יש בכלביית רעננה צוות מדהים של מתנדבים וקבוצה מיוחדת ביותר של מתנדבות, המקדישות את הלב ואת הנשמה לכלבים, על בסיס יום יומי. התרומה לרווחתם של הכלבים היא מדהימה, וביחד עם עמותת חבר לי, אי אפשר בכלל לתאר את עוצמת האכפתיות לכל אחד מהכלבים בכלבייה. לי ההתנדבות תורמת הרבה מאד סיפוק; כל מי שאוהב כלבים ישמח להיות חלק מקבוצה כל כך מדהימה של מתנדבים. כלב בבית זה חבר נאמן ואוהב לחיים. הם כל כך טהורים, טובים ונאמנים, תכונות שהרבה פעמים חסרות בבני אדם…במיוחד מרגש לראות ילדים קטנים שגדלים עם כלבים, נרקמים יחסים כל כך יפים ומיוחדים. גם הכלבים וגם הילדים מרוויחים כל כך הרבה. אבל כלב בבית זה דבר נהדר בכל גיל ובכל מצב!

שי אולמר

שמי שי אולמר , ואני פעיל בעמותה כשנתיים. הכלבייה וההתנדבות עבורי היא מקום שיש בו חברים – בני אדם וכלבים כאחד 🐶😃 תמיד כיף לבוא ולבלות בחברת כולם. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

שירלי מרקוביץ׳

שירלי מרקוביץ׳ – "כל כלב צריך אדם אחד שיאמין בו" – שמי שירלי מרקוביץ , ואני פעילה בכלבייה מעל שנה. עיקר ההתנדבות שלי היא בכלביית רעננה – כפ״ס, בהולכת הכלבים המתוקים שלנו, אך לא רק. אני גם חלק מצוות האימוצים של העמותה ומלווה את המשפחות והכלבים בתהליך האימוץ. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

שבח בן זאב

שמי שבח בן זאב , ואני מתנדב בכלבייה כ 7 שנים. אני מתנדב בכלביה כי אני מאוד אוהב כלבים. לדעתי, ההתנדבות גורמת לסיפוק אדיר. הנתינה, ולא משנה איזה ואיפה מתנדבים; גורמת למתנדב סיפוק וכיף גדול! כמו כן, התנדבתי במשטרה במשך 20 שנה ביחידת הפרשים עם סוס שהיה לי, כי אני אוהב בעלי חיים. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

אושר ליבר

שמי אושר ליבר , ואני פעיל בעמותה כשנתיים. עיקר ההתנדבות שלי היא בכלביית רעננה – כפ״ס, בהולכת הכלבים המתוקים שלנו, אך לא רק. אני גם חלק מצוות האימוצים של העמותה, ועוזר למשפחות ולכלבים בליווי תהליך האימוץ והרבה אחרי. להיות עם הכלבים במסגרת ההתנדבות בכלביה, זה אומר מבחינתי לקבל אהבה ללא גבול וללא תנאי מיצורים מופלאים. למדתי (בעיקר ממונטי עליו השלום) שניתן לפתח אמון עם כל כלב – הכל ענין של גישה וסבלנות. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

אלון אפרת

אלון אפרת – המבט הישיר, התמים, הצמא לאהבה. השמחה שבטיול הבוקר לו ממתינים בתא 20 שעות. הכרת התודה הייחודית מכל כלב בדרכו האותנטית. ההתנדבות בכלביית רעננה בשיתוף עמותת חבר לי מרחיבת לב. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

טלי ברקן

טלי ברקן – כל בוקר שבו אני מגיעה לכלבייה הוא בשבילי בוקר מלא בהתרגשות ושמחה. מתרגשת לפגוש את הכלבים המדהימים שלנו שרק מחכים בציפייה לטיולים בחוץ, לחום ואהבה.
בנוסף אני פעילה גם בצוות האימוצים בעמותה. לעזור לכלב "של אף אחד" לצאת מכלוב ולמצוא משפחה משלו, ממלא את הלב בתחושת סיפוק והרבה תקווה. מומלץ! 🌝 בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

אורה גבריאלה אברהם

שמי אורה אברהם ואני פעילה למען בעלי חיים שנים רבות ומתנדבת בעמותה כחלק מצוות הפרסום והמדיה, כבר שנתיים. ההתנדבות בשבילי היא נתינה ללא תנאים. כשאני מתנדבת לעשות משהו מהלב, התמורה שאני מקבלת היא גדולה ומאוד מספקת. בתור אקטיביסטית למען בעלי חיים, אני יכולה להגיד שאין תחושה שיותר מספקת אותי מלהציל חיים, להיות בסביבה עם כלבים, חתולים וחיות אחרות. השנים האלה הן השנים המשמעותיות בחיי; טיפול בגורים, אומנות, טיפולים רפואיים עבור בעלי החיים, עבודה עם כלבים שעברו חוויות עבר קשות וננטשו – ובכל יום לרכוש את אמונם, להתקרב עוד ועוד, לראות מקרוב את נפשם הפצועה, את חוסר הישע.
הנתינה שלי לבעלי חיים, היא ללא כל ציפייה לקבל הכרה או תמורה, כי אני מקבלת מהם את האהבה, ההתרגשות והוקרת תודה ללא מילים.
לתת את כולי לייצורים שלא יכולים להביע את תודתם במילים, אך מפגינים אהבה בקשקושי זנב ,זה אושר בשבילי. התנדבות למענם, בשבילי, היא נתינה ותזונה לנשמה. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

פועה הורוביץ

שמי פועה הורוביץ. הקמתי את העמותה בשנת 2006. פעילות העמותה מאפשרת לכלבים נטושים ועזובים לקבל הזדמנות לחיים חדשים. הפעילות שלנו למענם לא יודעת גבולות. אנחנו זמינים כמעט 24 שעות ביממה ותמיד ערוכים להגיש עזרה בשעת הצורך. עבודת הצוות שלנו מובילה לכמות אימוצים גבוהה והסיפוק אדיר.
התנדבותי בעמותה היא בעצם שליחות וכל שידוך טוב של כלב למשפחה גורם לי להרגשה שיש סיבה לקיומי. אתה בעצם עושה שינוי בעולם ומציל נפש של כלב, שחווה נטישה ומעניק לו חיים חדשים במשפחה אוהבת.
זוהי זכות גדולה להתנדב בעמותה ולשרת את החברים המתוקים שלנו על ארבע. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.

נטלי פוקס

שמי נטלי פוקס לייטנר, ואני מתנדבת בעמותת ״חבר לי״ כבר 6 שנים. התחלתי בתור "צלמת הבית" של העמותה, ובמשך הזמן נוספו עוד תפקידים; הסעות, חילוצים, שיווק ופרסום, בית אומנה, וליווי אימוצים.  כיום, אני מנהלת העמותה בשותפות יוצאת דופן עם פועה, רכזת העמותה, שבלעדיה העמותה לא הייתה קיימת. להיות חלק מהעמותה, שעושה כל כך טוב למען בעלי החיים, ולעבוד עם המון אנשים טובים למען מטרה משותפת, גורמת לי להרגיש גאווה עצומה! כל מתנדבי העמותה, הם אנשים מדהימים שמשקיעים ימים ולילות למען הכלבים המתוקים ובלי הפעילות שלנו, עתידם היה לא טוב. אי אפשר להסביר במילים את ההרגשה כשמצליחים לעשות שידוך מדהים בין כלב למשפחה. תמיד מדובר בכלב שהצלחנו לחלץ ממצוקה אמיתית, לשקם, לתת לו טיפול רפואי ובעיקר, להיות עבורו סיכוי להתחלה חדשה. כלבים הם אהבת חיי ואני לא רואה שום עיסוק אחר שמשתווה לעשייה המבורכת הזו. בואו להיות חלק ממשפחה מדהימה של מתנדבים! לפרטים לחצו כאן.