תהליך אימוץ

בעמותת חבר לי מאמינים במגע האישי ופרטני ולכן כשאתם מתקשרים אלינו בבקשה לאמץ כלב, אנחנו מתייחסים לבקשתכם ברצינות המירבית ושואלים שאלות רבות, המאפשרות לנו להתאים לכם את הכלב. לא כל כלב מתאים לכל משפחה; שידוך נכון כרוך בהשקעה ואנחנו בעמותת חבר לי, לא מוסרים כלבים בצורה פזיזה. חברי העמותה משקיעים מאמצים רבים כדי למצוא לכם את הכלב המושלם עבורכם! בשיחה הראשונה אנחנו שואלים הרבה שאלות המאפשרות לנו לדעת איזה כלב יכול להתאים לכם, אנחנו בודקים מה אתם מחפשים בדיוק ומנסים לכוון אתכם לכלב, שלדעתנו המקצועית יהיה בן משפחה מושלם בשבילכם. בעזרת התשובות שלכם אנחנו מקבלים מושג לגבי החבר על ארבע שיתאים לכם כמו כפפה. הרי בסופו של דבר מדובר בחבר לחיים, שילווה אתכם שנים רבות ויגור אתכם. העמותה מחזיקה כלבים במספר מוקדים שונים בארץ ולכן, אנחנו לא מזמינים אנשים להגיע, לבחור ולאמץ. ההתאמה נעשית בטלפון ע"י תמונות, ואנחנו מתאמים פגישה על מנת שתוכלו להגיע ולפגוש את הכלב בו בחרתם, להתאהב, ולאמץ! רוב הכלבים שלנו מסורסים/מעוקרות, מחוסנים ויש להם שבב אלקטרוני. הכלבים שטרם הספקנו לחסן ולשבב או לעקר/לסרס, יעברו את כל הטיפולים אחרי האימוץ בתמורה לסל אימוץ.
סל האימוץ משרת שתי מטרות:

  • הוא מהווה דמי רצינות לאימוץ הכלב\ה.
  • סל האימוץ הוא למעשה סכום מסובסד משמעותית עבור טיפולים בסיסיים חיוניים לכלב\ה והוא נגבה מראש כדי לוודא את ביצוע טיפולים אלה.

את סל האימוץ ניתן לשלם במזומן, בצ'ק לפקודת עמותת חבר לי , ביט , פייבוקס או בהעברה אינטרנטית ישירות לחשבון העמותה.

סל האימוץ עבור כלב בוגר כולל שבב, חיסון כלבת, חיסון משושה, ועיקור/סירוס.
800₪

סל האימוץ עבור גור כולל שבב , 2 חיסוני משושה (מתוך שלושה), ועיקור/סירוס עתידי בגיל חצי שנה.
750₪

העמותה מלווה אתכם בהליך האימוץ ובכל שאלה, דילמה או בעיה, בהן אתם נתקלים. אנחנו כאן עבורכם ב-15-18 השנים הבאות כי אצלנו המשפחה המאמצת הופכת להיות חלק ממשפחת חבר לי ומשפחה לא נוטשים. גם אחרי שנים, אנחנו כאן עבורכם כדי ללוות, לייעץ וגם להקשיב לסיפורים היפים ולבעיות. אנחנו מבקשים שלא תחשבו לרגע שאתם מטרידים אותנו כי אם לא מתקשרים להתייעץ, הבעיות לא נעלמות אלא גדלות וזה מיותר לחלוטין. אנחנו פה בשבילכם בכל מה שקשור לבן המשפחה החדש שלכם גם אחרי שהוא הופך לוותיק.
אימוץ נעים !
 אנחנו מקווים שחוויית האימוץ שלכם תהיה כל כך מוצלחת שתמליצו עלינו לכל מכריכם כשהם חושבים על אימוץ כלב-חבר למשפחתם.